Накопичувальна пенсія згорить через інфляцію

Економіст Всеволод Степанюк стверджує, що створення Пенсійного казначейства показує справжню суть пенсійної реформи.

Все це замислюється для поділу грошей майбутніх пенсіонерів через цю структуру, куди будуть призначені люди за політичним принципом. Іншого сенсу введення цієї системи немає“, – заявив фахівець.

За словами експерта, є великі сумніви з приводу роботи в Україні стандартної солідарної пенсійної системи. Економіст пояснює, що та система, яка є зараз – це своєрідна накопичувальна система, адже в залежності від стажу і зарплати, кількості перерахованих грошей і призначається пенсія.

В умовах нинішньої ринкової економіки, справжня накопичувальна система в Україні неможлива, вважає економіст.

Я проти накопичувальної системи в ринкових відносинах. Ринкова економіка завжди має інфляцію. Без інфляції вона не розвивається. Тому всі гроші накопичень згорять нема за 35 років, а за 5 років“, – резюмував Всеволод Степанюк.

Нагадаємо, що прийдешнє впровадження нової системи накопичувальних пенсій на території України тягне за собою безліч факторів ризику. Про це повідомляє ряд українських експертів.

До такого висновку фахівці прийшли на підставі того, що в рамках міжнародної практики зазвичай пенсійні фонди тісно взаємодіють з питаннями іпотеки.

Раніше повідомлялося, що в Україні нещодавно підняли рівень середньої пенсії до 3400 гривень. Як розповіли в Міністерстві соціальної політики також майже 11 мільйонів українців, розмір пенсій яких не перевищував 5 тисяч гривень, отримали надбавку в обсязі 1 тисячі гривень.

 

0
20
Материалы по теме: , , , , , ,