На ринку України 10% фальсифікованих насіння

В Україні ринок підробок насіння впав з 20 до 10 відсотків. Це сталося завдяки зусиллям насіннєвих компаній і Насіннєвої асоціації України.

У MAS Seeds (виробник насіння) розповіли, що фермери, які купують сировину онлайн або на ринку, найчастіше страждають від підробок. На всіх профільних зборах фермерам пояснюють, що справжні насіння не можуть бути дешевими, їм розповідають про цінову політику і радять вести співпрацю з офіційними дистриб’юторами.

В цілому, всі підроблені насіння були виявлені на українському ринку. Компанія намагається відстежити логістику такого товару через регіональних представників.

Нещодавно була виявлена ​​фальсифікація насіння соняшнику. Колір відповідав кольору фірмової сумки, однак, як виявилося, в Україні зазначений гібрид соняшнику не був зареєстрований. І зазначений партійний номер не існує в реальності.

Раніше повідомлялося, що українські аграрії роблять ставку на соняшники: на момент середини травня фермери засіяли близько 5,62 мільйона гектарів полів соняшниками.

Також ми повідомляли, що за оцінками експертів, 15-30 відсотків ринку насіннєвого матеріалу є підробкою або контрафактом.

0
20