Міненерго буде брати кредит через борги за «зеленим» тарифом

Поділитися:

У планах Міністерства енергетики взяти кредит в 300 млн євро, про що вже ведуться переговори з державними і міжнародними банками. Мета позик — погашення заборгованостей компанії «Гарантований покупець» по «зеленому» тарифу. Загальний борг становить уже понад 18 млрд. грн.

Банки ставлять за умову стабілізацію роботи учасників ринку електроенергії. Такі рішення приймає Національна комісія державного регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Нагадаємо, що за результатами опитувань населення USAID спільно з Держстатом, всього 3-9% жителів України готові платити за електроенергію більше, щоб ВДЕ працювали на «зелений тариф». У Києві заради роботи поновлюваних джерел енергії готові платити більше за все 14% жителів.

Також Кабінет міністрів України продовжує обговорювати з інвесторами питання зміни «зелених» тарифів. Однак в Меморандумі про взаєморозуміння з виробниками електроенергії з поновлюваних джерел не прописана позиція виробників енергії. При цьому деякі умови документа є неприйнятними для інвесторів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
9 Серпня 2020 року - 19:58
Відповідати в суді перед громадянами будуть органи місцевої влади, а...
9 Серпня 2020 року - 18:54
Урядові програми часткового безробіття допомогли зберегти 360 тисяч робочих місць
9 Серпня 2020 року - 18:28
630 автомобілів компанії будуть обслуговувати жителів Київської, Одеської, Херсонської, Черкаської,...
9 Серпня 2020 року - 16:23
За минулу добу лабораторно діагностували 1 199 нових випадків захворювання