Лівійські шейхи будуть зберігати гроші в Росії

Відкрити банківський рахунок в Росії для того, щоб роздати прибуток від продажу нафти всім жителям країни, вирішили у Верховній Раді шейхів і старійшин племен Лівії.

Гроші імовірно будуть використовувати на охорону здоров’я, освіту та інфраструктуру країни. Віце-голова ради ас-Сенуси аль-Халік заявив: “Я хотів би, щоб цей рахунок був відкритий в Росії, щоб всі кошти від продажу нафти були на цьому рахунку і потім розподілялися в рівній мірі між трьома регіонами Лівії”.

Нагадаємо, що в четвер, 18 червня, американські біржі показали спад ціни на нафту марки Brent і WTI. Це сталося на тлі початку повторної хвилі пандемії коронавируса в Китаї і США, як свідчать дані торгів.

Раніше повідомлялося, що за даними Державної митної служби, в нинішньому році основним покупцем українського цукру стала Туреччина, вона придбала 10,42 тисяч тонн на 3,85 мільйона доларів.

На другому місці Лівія, яка купила 7,76 тисяч тонн цукру на суму 2,87 мільйона доларів. На третій позиції серед головних покупців Ліван – 6,95 тисяч тонн на 2,57 мільйона доларів.

 

0
20
Материалы по теме: , , , ,