Коронакрізіс перевіряє на міцність МВФ

За інформацією Міжнародного валютного фонду, на даний момент, ресурси організації оцінюються в 1 трильйон доларів США. Однак, багато експертів упевнені, що коронакрізіс допоможе перевірити на міцність саму структуру і ресурсний фонд МВФ.

Відновлювати економіку, на думку фахівців, доведеться в умовах широкого поширення вірусу в усьому світі. Але в будь-якому випадку, при необхідності, країни-члени Міжнародного валютного фонду готові надати додаткову підтримку.

Нагадаємо, що в Міжнародному валютному фонді знизили прогнози стосовно обвалу світової економіки в 2020 році. Очікується, що в наступному році відновлення буде повільним. Згідно з наданими даними, що економіка знизиться на 4,9 відсотка в 2020 році. Це на 1,9 відсоткових пункти менше, ніж говорили в квітні.

У 2021 року відновлення буде незначним – зростання в 5,4 відсотка, що також нижче квітневого прогнозу. В цілому ж економіка може втратити 12 трильйонів доларів.

Раніше повідомлялося, що в Міжнародному валютному фонді дали більш негативний прогноз щодо падіння української економіки, яка за підсумками поточного року повинна скоротитися на 8,2%. Про це повідомляє постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман в рамках онлайн-конференції Європейської бізнес-асоціації від 25 червня.

У своїй заяві чиновниця привела відразу кілька факторів, які найбільш негативним чином впливають на вітчизняний рівень ВВП з урахуванням викликів пандемії.

0
20
Материалы по теме: , , , , ,