Кабмін вводить новий податок

Податок на прибуток пропонується замінити на новий податок на виведений капітал. Про таке рішення повідомили в уряді України.

“Урядова команда на чолі з Мінфіном представила концепцію податку на виведений капітал. Тобто, уряд пропонує додаткові стимули для інвестицій. Зараз інвестиції, які підприємці роблять в власний бізнес, обкладаються 18%”, – говориться в повідомленні. – “Ми хочемо, щоб кошти, інвестовані в розвиток, не оподатковувалися.”

У Кабміні пропонують ввести новий податок поступово: областями-першопрохідцями в даному випадку стануть Закарпатська, Кіровоградська, Тернопільська, Чернівецька, Чернігівська області.

Нагадаємо, що законопроект про запровадження особливих умов оподаткування податком на прибуток підприємств опублікувало Міністерство фінансів України. За словами фахівців Мінфіну, цей закон буде мати згладжує ефект у зв’язку з незручностями після старту податку на виведений капітал.

Раніше повідомлялося, що вже в 2020 році в Україні можуть підняти на 5 відсотків ціни на смартфони, планшети, ноутбуки та іншу техніку. Також подорожчає офісний папір. У разі прийняття закону про управління правами правовласника, в країні буде діяти податок на приватне копіювання. Таким чином правовласникам будуть відшкодовані збитки від піратства.

 

0
20
Материалы по теме: , , , , ,