Грошові перекази з-за кордону впали більш, ніж на 10%

За підсумками квітня 2020 роки кількість чистих валютних переказів в Україні скоротилася на 10,4% в порівнянні з аналогічним показником за березень. Про це свідчать дані Національного банку України.

Як вказує національний регулятор, вище позначена сума переказів за квітень дійшла до 826 млн доларів. Тоді як в березні цей же показник дорівнював 977 млн ​​доларів.

При цьому, якщо порівнювати весь період січня-квітня місяця, то можна говорити про позитивну динаміку в валютних надходженнях, здійсненних шляхом приватних переказів.

Їх розмір в порівнянні з 2019 роком збільшився відразу на 2,4% – до 3733 млн доларів.

Також в НБУ розповіли і про частоту здійснення неофіційних валютних операцій. Їх частка в квітні склала 296 млн доларів, коли як березні це число дійшло до 351 млн, а лютий місяць взагалі відзначився сумою в 480 млн доларів.

Як повідомлялося раніше, Україна в 2019 році стала найбільшим одержувачем грошових переказів в регіоні Європа та Центральна Азія. Таким чином Україна досягла нового рекордного показника 15,8 мільярда доларів.

Разом з тим Світовий банк прогнозує, що в 2020 році через пандемію коронавірусу обсяги грошових переказів в регіоні скоротяться на 27,5%.

0
20
Материалы по теме: , ,