Гральний бізнес в Україні загрожує проблемами і корупцією

Ухвалення законопроекту про гральний бізнес призведе до великої кількості соціальних проблем, а також до нових корупційних схем і витрат з бюджету, заявляють у Верховній Раді.

Для багатьох сімей, де є ігромани, введення цього закону обернеться величезними соціальними проблемами.

Експерти вважають, що в законопроекті передбачається створення органів, які точно будуть вносити корупційну складову. Також, підписання закону веде до нових соціальних видатках з державного бюджету.

Нагадаємо, що в Україні ще в далекому 2009 році уряд Юлії Тимошенко заборонило гральний бізнес в країні. Його не було легалізували, однак заповзятливі бізнесмени все ж вели діяльність, але під виглядом інтернет-лотерей і ігрових онлайн-платформ.

Пройшли роки, в країні нова влада і знову постало питання про легалізацію грального бізнесу. У комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики стверджують, що закон приймуть до кінця 2020 року.

Раніше повідомлялося, що профільний комітет Верховної Ради України прискорить впровадження так званої онлайн-системи моніторингу грального бізнесу на території України, який є частиною законопроекту № 2285-д «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор».

 

0
20
Материалы по теме: , , , , ,