Держрезерву країни загрожує банкрутство

За оцінками експертів, стан державного резерву України настільки важке, що відомство може просто не протриматися до нового сезону. Причиною цього стали багатомільйонні крадіжки в Держрезерві за минулі роки.

За державним підприємствам результат I-го кварталу 2020 року – збиток 10 млн грн. Це як раз на елеваторах, на комбінатах хлібопродуктів. Зараз Держрезерв настільки вичерпаний, та й важкий технічний стан, все це призводить до одній меті – виживання до нового сезону“, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що за оцінками аналітиків, близько $ 2 млрд потрібна державі, щоб відновити матеріальні цінності Держрезерву за сучасною номенклатурою і нормам.

Як заявляють експерти, у країни немає таких коштів, тому потрібно провести реорганізацію кошика запасів і змінити систему управління в Держрезерві. Також слід переформатувати мобілізаційний резерв, оскільки він залишився тільки в декількох пострадянських країнах.

Нагадаємо, що екс-керівник Державного резерву України Ярослав Погорілий, підняв питання багатомільйонні розкрадання в відомстві на загальний огляд. За його словами, сьогодні Державний резерв України знаходиться в настільки важкому стані, що до нового сезону він може не протриматися.

Він зазначив, що в січні-березні 2020 року державним підприємствам збитки становлять 10 мільйонів гривень. Найбільше це стосується елеваторів і хлібних комбінатів.

 

0
20
Материалы по теме: , , , ,