Держбанк почав видавати іпотеку під 10%

З 1 липня “ПриватБанк” відкриває кредитування в рамках державної програми “Доступне житло під 10%”. Тепер іпотеку можна отримати на термін до 20 років, а початковий внесок становить 30% від вартості житла.

За інформацією прес-служби банку, таким чином українці зможуть поліпшити свої житлові умови на пільгових умовах. В рамках цієї програми, громадяни мають можливість купити як житло на вторинному ринку, так і в новобудовах, які вже здані в експлуатацію. Клієнти банку також зможуть придбати в кредит житло за більш доступними цінами, ніж пропонується на ринку.

“За попередніми підрахунками фахівців” ПриватБанку “, вже з початку впровадження державної програми” Доступне житло під 10% “пільговими умовами кредитування зможуть скористатися понад 300 тисяч українців”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що карантин і самоізоляція привели до того, що інвесторів більше цікавлять нерухомість підвищеної комфортності.

За даними Національного банку України, під час карантинних обмежень купівельна спроможність населення знизилася на 40 відсотків. Відповідно, попит збунтувався на невизначений час, але вже в травні зафіксовано пожвавлення ринку.

Раніше повідомлялося, що український державний банк «Приватбанк» продовжує судову тяганину з колишніми акціонерами установи Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим. Йдеться про позов на суму в 3 млрд гривень, повідомляє прес-служба відомства.

Відомо, що відповідні розгляди проходять в англійському суді, який стане розглядати відповідне виробництво від 1 березня 2022 року.

 

0
20
Материалы по теме: , , , , , ,