Чотири країни готові приймати українців без обмежень

За інформацією Державного агентства розвитку туризму України, вже кілька країн відкрили кордони для українців. Тепер наших співвітчизників будуть приймати без будь-яких обмежень в Албанії, США, Ірландії та Сербії.

Однак, деякі держави встановлюють для своїх гостей певні умови. Так, наприклад, Великобританія і Білорусь пускає до себе після двотижневого карантину. У Чорногорію можна поїхати за наявності негативного результату ПЛР тесту COVID-19, зробленого протягом останніх 48 годин. Туніс відкриває кордони з 37 червня і проводить тестування на території держави. А Туреччина чекає туристів з 1 липня, при цьому самоізоляція і тестування необов’язкові.

За даними Мінінфраструктури, після поліпшення епідемічної ситуації в Україні буде розглянута можливість відкриття кордонів з Кіпром, Грузією і Грецією.

Нагадаємо, що 1 липня Європейський Союз відкриє свої кордони для туристів. Головним критерієм для відкриття кордонів Європейського Союзу для мешканців тієї чи іншої країни стане кількість нових заражень в країні за 14 останніх днів щодо її населення. Нормою вважається показник до 20 нових випадків на 100 000 чоловік.

Раніше повідомлялося, що з 22 червня Іспанія відкриває свої кордони з країнами Шенгенської зони, крім кордону з Португалією. Межі між Португалією і Іспанією відкриються з 1 липня. Про таке рішення повідомив прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес. Хоча раніше була опублікована інформація про відкриття кордонів з країнами ЄС з 1 липня.

 

0
20
Материалы по теме: , , , , , , ,