Будувати елеватори будуть по-іншому

В Україні хочуть змінити норми будівництва елеваторів. Вже ведеться робота над новою нормативною базою.

Спільно з Асоціацією «Український центр сталевого будівництва», український інститут сталевих конструкцій розробив проект технічного завдання з галузевим будівельним нормам.

В рамках змін планується: встановити чіткі рамки застосування будівельних норм; визначити термін «силос сталевий з гофрованої стінкою»; створити реєстр ДСТУ-Н Б EN для визначення навантажень сталевих споруд; розробити вимоги до матеріалів для будівництва силосів; визначити форму завдання для проектування конструкцій.

Також відомо, що силоси хочуть розподілити по групах призначення: фермерський, комерційний, портовий.

Завдяки новим вимогам, аграрії можуть отримати потужні конструкції.

Погодити техзавдання за галузевим будівельним нормам повинні в Мінрегіоні і Мінекономіки.

Раніше ми писали, що в Україні очікується низький урожай пшениці. Аграрії очікують падіння в 1500000 тонн.

Як повідомлялося раніше, після введення мит на імпорт дизельного палива, аграрним виробникам доведеться викласти зі свого гаманця 58 мільйона доларів.

Також варто відзначити, що в Україні встановилася стійка тенденція до збільшення виробництва зернових і олійних культур. В середньому, урожай виростає на 27 відсотків більше кожні 5 років. При сформованому паритеті між ємністю зерносховищ і обсягами виробництва в країні, що вимагає збільшення загальної ємності системи зберігання на 10 мільйонів тонн в найближчі 10 років.

0
20
Материалы по теме: , ,