Бізнес взяв доступних кредитів на півмільярда гривень

Динаміка державної програми “Доступні кредити 5-7-9%” показує відмінні результати. Так, за період з 12 по 19 червня вона становила + 69%, або + 593 заявок з пакетом документів на 1,6 млрд гривень. Про це повідомила прес-служба Кабміну.

За даними фахівців, за станом на 22 червня виданий 721 кредит на загальну суму 509,4 млн гривень: 57% – в галузі сільського господарства, 17% – торгівлі і промисловості, 6% – промислової переробки. Лідирує за сумами укладених договорів стали Кіровоградська (8%) та Рівненська (8%) області.

5097 заявок з пакетами документів на суму 6,4 млрд гривень отримали українські банки. На сьогоднішній день видано 35 кредитів на суму 134 млн гривень. Також видано два кредити початківцям – на 1,7 млн ​​гривень.

Нагадаємо, що уряд затвердив законопроект про гарантії банкам, який дозволить бізнесу отримувати більш доступні кредити. Про це заявили в прес-службі Мінекономіки.

Кабінет Міністрів України прийняв пропозиції законодавчих змін, які дозволять надання малому і середньому бізнесу, який зазнав фінансових втрат внаслідок пандемії Covid-19, доступу до фінансових ресурсів, шляхом отримання кредитів з частковою державною гарантією.

Раніше повідомлялося, що Прем’єр-міністр Денис Шмигаль запропонував Верховній Раді підтримати програму «Нові гроші», яка повинна дозволити малому і середньому бізнесу отримувати кредити «під дешеві відсотки». Про це Шмигаль повідомив під час нинішнього засідання Кабміну.

0
20
Материалы по теме: , , , ,