80% співробітників готові працювати віддалено

Компанія Colliers International провела опитування серед більше 5000 респондентів з 25 країн. За результатами цього опитування, майже 50% респондентів залишилися б працювати дистанційно 1-2 дня, а інші – 3 і більше днів на тиждень.

За інформацією аналітиків компанії, продуктивність праці не змінилася через віддаленого режиму для 51% працівників, у 26% – працездатність навіть зросла, а у 23% – показники продуктивності знизилися.

Однак 82% опитаних хотіли б працювати один день в тиждень або більше з дому після зняття карантинних обмежень. Найбільша кількість бажаючих працювати дистанційно в таких галузях: фармацевтика, освіта, дослідний сектор і IT-технології.

Нагадаємо, що з початку карантину, який був введений раніше по всій території України, у жителів держави присутні ознаки депресії, тривожності, паніки, втоми і розладів сну. Про це свідчать дані третьої хвилі опитування Соціологічної групи «Рейтинг».

У порівнянні з попередніми двома хвилями (І хвиля – 27-28 березня, II хвиля – 3-4 квітня) помітний незначне зростання депресії і падіння тривожності серед українського населення. Рівні паніки, втоми і розладів сну залишилися на тому ж рівні, що і були раніше.

Раніше повідомлялося, що в травні кількість вакансій на українському ринку ІТ зросла на 17%, до 3,5 тис., В порівнянні з квітнем, але це на 21% менше, ніж в березні. Якщо порівнювати з показниками річної давності, в травні 2020 року на ресурсах по співробітників роботодавці розмістили на третину менше позицій.

До того ж в травні зареєстрували рекордну кількість вакансій з можливість працювати віддалено – 560 пропозицій.

 

0
20
Материалы по теме: , , , ,