5 українських міст потрапили до британського рейтингу привабливості для ведення бізнесу

Британське видання Emerging Europe опублікувало список міст Європи, які є найбільш сприятливими для ведення бізнесу. В Рейтинг потрапили і 5 українських обласних центрів – Київ, Львів, Харків, Дніпро і Одеса.

“Будапешт був визнаний найбільш сприятливим містом для бізнесу в країнах, що розвиваються, серед нагород” Emerging Europe 2020 “, – йдеться в повідомленні.

Відомо, що рейтинг складали 70 світових експертів і радників з інвестицій, які оцінювали 75 європейських міст, з населенням понад 200 тисяч жителів.

Так, Львів посів друге місце після Тбілісі в категорії “Економічний потенціал”. На третьому місці в рейтингу розмістився Харків і Київ, на п’ятому – Дніпро, а на шостому – Одеса.

Нагадаємо, що за підсумками оновленого рейтингу індексу конкурентоспроможності України змістила свої позиції з 53 місця на 63. Про це свідчать дані Міжнародного інституту управління розвитком.

Цього року країна показала кілька найгірший результат, ніж це було в минулому році. У той же час така країна, як Сінгапур другий рік поспіль не збирається поступатися своїм позиції і показує кращий результат серед списку позицій.

Раніше повідомлялося, що став відомий список найдорожчих міст світу для проживання іноземців, складений консалтинговою групою Mercer.

Очолив його Гонконг (до речі, він тримає це місце вже третій рік поспіль). За даними Forbes, на звання Гонконгу як «найдорожчого міста» вплинули високі ціни на нерухомість. Крім того, коливання курсу валюти до долара США роблять Гонконг найдорожчим містом за вартістю життя.

 

0
20
Материалы по теме: , , , , , ,