РЕАЛЬНАЯ ФЕРМА 2 сезон 4 серія

Вітаємо, Ви на каналі реаліті-шоу “Реальна Ферма”! Що чекає на Вас у 4-й серії найправдивішого аграрного проєкту? Дивімося разом!
З чого починається день файної фермерки? З планування та ранкової зарядки! Надихайтеся наснагою нашої Ані та починайте свій день з фізичних вправ!
Першим у списку справ знайомство з новим трактористом. Воно буде особливо зворушливим, адже чоловік є прихильником “Реальної Ферми”. Як думаєте, що він зробив для того, щоб потрапити до нашого проєкту?
Посівна у самому розпалі, але спочатку треба отримати зерновий матеріал та консультацію від крутого експерта! Яке зерно обрати, що сіяти у першу чергу та в якій послідовності — цей випуск особливо цікавий та корисний для аграріїв-початківців!
Аня хоче допомогти знайомій свого товариша Михайла, вона квапиться, але чи можна всидіти водночас на двох стільцях? Як думаєте, чи зможе новоспечений колега-тракторист Сашко утримати її запал та зберегти план посіву?
Анна не хоче більше жити на полі і думає поїхати у село, щоб знайти там собі житло. Міша обіцяв допомогти дівчині з помешканням, проте чи можна йому довіряти? Дізнаймося у наступній серії!

0
20