РЕАЛЬНА ФЕРМА. Серія 12

Ну от і вийшла в ефір остання серія аграрного реаліті «Реальна Ферма»! І сьогодні ми нарешті дізнаємося, чи вдалося київській панянці «приборкати» фермерське ремесло і наскільки докорінно змінилося життя Анни Козлової?!
Починати все знову важко, хоча Аня, здається, вже опустила руки і не надто поспішає на планерку. Та першим ранковим завданням буде виміряти площу поля, а для цього потрібен особливий дрес-код!
Після клопітких вимірів вона відправляється з паном комбайнером збирати кукурудзу, але гомін злакової культури та лагідне сонце приспали дівчину. Водій відправив колежанку куняти, бо щось користі з неї зась! Микола Васильович не лишає її без діла, тому відпочити не вдалося. Обід усією фермерською командою перенесено до озера, але і тут Анюті немає спокою: зі сервіруванням допоможи, їсти на вогнищі зготуй, ще й пляшку ігристого вилови з води!
Молода жінка розгнівана, адже всі насолоджуються пікніком, а вона бігає у клопотах. Засмучена та втомлена Аня тільки-но збиралася образитися на мешканців «Роксолани», як тут побачила дещо особливе! Що на неї чекало? Чому опісля ведуча розплакалася та зібрала валізи? Та що сказав наостанок Васильович своїй учениці? Дивіться у заключній серії!

0