РЕАЛЬНА ФЕРМА. Серія 11

11 серія аграрного проекту «Реальна Ферма» вже на каналі, тому лишайте осторонь усі свої справи і хутчіш влаштовуйтесь для перегляду! У новому випуску на Вас чекатиме безліч цікавих подій.
Ранок починається не з кави і навіть не з планерки – таємничий залицяльник знову дав про себе знати! Хто з мешканців ферми поклав під дверима Анни квіти та намалював на асфальті серце? Залишайте свої здогадки у коментарях!
На планерці Микола Васильович нагадав, що залишить дівчину на день за директорку агрокомплексу. Посівна, доставка зерна з поля, обмолот сої – стільки справ є для Анни, але чи зможе вона роздати наряди хлопцям і правильно організувати роботу на фермі?
Анна була натхнена новою «посадою», але робітники «Роксолани» не розділили її запалу і влаштували супротив. Навіть Лесі не сподобалося командування директора – бунт на кораблі? Обрати новий трактор та пройти перевірку професійним партнером, поспілкуватися з постачальником та зрозуміти секрет врожайності сої – черга денна для молодого керівника!
До кого б Аня не підійшла, всі її цуралися та не слухали. Важкий день – важкі рішення, а що буде далі? Микола Васильович натякає на те, що дівчина мало чому навчилася і їй треба починати все спочатку. Слідкуйте за розвитком подій у наступній серії!

0
20