РЕАЛЬНА ФЕРМА. Серія 10

Ви на каналі аграрного проекту «Реальна Ферма», а це значить, що 10 серія вже чекає на Ваші коментарі та лайки! Чим сьогодні нас здивує новий випуск? Дивімося разом!
Після запальної гулянки на Анну чекав приємний сюрприз: торбинка цукерок та привітальна листівка у формі серця. Хто цей таємничий залицяльник? Дівчина збирається з’ясувати це на черговій планерці!
Анна вирішила влаштувати Лесі вихідний, тому відправила її на процедури у СПА-салон, а сама заходилася на кухні готувати обід. Вранці Микола Васильович обіцяв сюрприз для майбутньої фермерки, а що може потішити материнське серце? Він привіз Віку та Женю – дочок ведучої прямісінько зі столиці. Дівчатка допомагали мамі поратися на кухні, але на фасування макухи у мішки їх на довго не вистачило.
Поки Аня порсалася у макусі, дівчата гуляли фермою та стрибали на купі зерна. Час відправляти дітей до Києва, але чи готова жінка продовжувати свій шлях на фермі без них? Родина чи проект – вибір дійсно важкий.
Микола Васильович наполягає на тому, що Аня має йти далі і закінчити справу. Завтра на неї чекає відповідальне завдання: стати керівником «Роксолани» на один день. Чи зможе вона впоратися з директорством та довести свій авторитет? Дізнаємося у наступній серії!

0