Site icon Новини України ФБК Перший Діловий Первый Деловой

ЗСУ намагаються утримувати позиції в Херсонській області: карти ISW


ЗСУ намагаються утримувати позиції в Херсонській області: карти ISW

Фото: ЗСУ намагаються утримувати позиції в Херсонській області (mil in ua) Автор: Ксенія Вертебна

Російські війська просунулися поблизу Кремінної, на захід від Авдіївки, на південний захід від Донецька, в районі кордону Донецько-Запорізької області. Українські війська намагаються утримувати позиції у східній (лівобережній) Херсонській області, включно з Кринками та в районі Антонівського мосту. Позиційні бої точаться на більшості напрямків.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW).

Схід України. Операція №1 – Луганська область

Російські війська підтвердили просування поблизу Кремінної на тлі триваючих позиційних боїв уздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна 22 березня. Геолокаційні знімки, опубліковані 21 березня, показують, що російські сили недавно здійснили переміщення на схід від Тернів (на захід від Кремінної).

Українські та російські джерела повідомляють про активність бойових дій в різних напрямках:

Звітують, що біля Білогорівки діють підрозділи російської 123-ї окремої мотострілецької бригади (2-й армійський корпус “ЛНР”). Ситуація на Куп’янському напрямку є динамічною, оскільки інтенсивність щоденних російських штурмів різна, але на Лиманському напрямку російські сили постійно здійснюють велику кількість атак.

Заступник командувача зазначив, що українські експерти не помітили накопичення російськими силами додаткових сил на Куп’янському та Лиманському напрямках і що російське командування лише вводить у цей район нові сили для компенсації щоденних втрат.

Операція №2 – Донецька область

У п’ятницю, 22 березня під Бахмутом тривали позиційні бої, проте лінія фронту на цьому напрямку залишилася незмінною. Позиційні бої тривали на різних напрямках:

Звітують, що на Бахмутському напрямку діють підрозділи 6-ї мотострілецької дивізії (3-й армійський корпус).

Російські війська просунулися на захід від Авдіївки на тлі триваючих позиційних боїв у цьому районі 22 березня. Геолокаційні знімки, опубліковані 21 і 22 березня, показують, що російські сили нещодавно просунулися в районі Тоненького (на захід від Авдіївки).

Позиційні бої тривали на різних напрямках:

Український військовий, який знаходиться в районі Авдіївки, заявив, що склад і якість російських сил у цьому районі свідчить про те, що російські сили продовжують віддавати перевагу наступальним операціям на Авдіївському напрямку.

Також 22 березня російські війська просунулися на південний захід від Донецька внаслідок продовження позиційних боїв на цьому напрямку. З геолокаційних знімків, опублікованих 22 березня, можна простежити, що російські війська нещодавно просунулися в напрямку південної Новомихайлівки (на південний захід від Донецька).

Позиційні бої точилися:

Звітують, що підрозділи російського 255-го мотострілецького полку (20-а мотострілецька дивізія 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу) діють поблизу Побєди (на південний захід від Донецька).

Російські війська просунулися в районі кордону Донецько-Запорізької області. За геолокаційними кадрами, опублікованими 21 березня, частини 394-го мотострілецького полку (127-а мотострілецька дивізія, 5-а ОВС, СВО) недавно вирушили на захід від Старомайорського (на південь від Великої Новосілки).

У п’ятницю, 22 березня тривали позиційні бої:

За повідомленнями, в районі кордону Донецько-Запорізької області діють підрозділи 14-ї бригади спецназу РФ (ГРУ Генштабу РФ).

“Південна вісь”

22 березня тривали позиційні бойові дії на заході Запорізької області, проте жодних підтверджених змін у лінії фронту на цій ділянці не було зафіксовано. Звітується, що підрозділи російського 247-го полку повітряно-десантних (ВДВ) 7-ї дивізії ВДВ діють біля Вербового, а підрозділи російської 42-ї мотострілецької дивізії (58-а загальновійськова армія, Південний військовий округ) діють поблизу Роботиного.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

www.rbc.ua

Exit mobile version