Подоляк розповів, як партнери реагують на скандал з МСЕК


Подоляк розповів, як партнери реагують на скандал з МСЕК

Фото: Михайло Подоляк, радник керівника ОПУ (Віталій Носач, РБК-Україна) Автор: Іван Носальський, Дмитро Олійник

Партнери України негативно сприймають корупційний скандал довкола медико-соціальних експертних комісій. На цьому питанні також може маніпулювати російська пропаганда.

Про це у коментарі YouTube-каналу РБК-Україна заявив радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк.

Він зазначив, що коли чиновники нелегально отримують статус особи з інвалідністю та передбачені виплати, це вже мародерство.

За словами Подоляка, Україна під час війни ухвалює антикризові рішення, і цим “заробляє” у партнерів позитивну репутацію. І таким чином це створює в них бажання “вкладатися” в Україну.

“І інша ситуація. Що бачать наші партнери? Вони бачать, що деякі люди під час війни мародерять, отримують шалені “доходи”. І так далі. Безумовно, це охолоджує. Безумовно, в це потім вкладається російська пропаганда”, – наголосив Подоляк.

Він звернув увагу, що росіяни можуть поширювати свою пропаганду про те, що передана Україні фіндопомога “потрапляє комусь у кишеню”, серед виборців у країнах Європи. І через виборця така пропаганда впливає і на політиків.

“Відповідно, якщо ми репутаційно виглядаємо так, якщо ми репутаційно виглядаємо не дуже позитивно в тому чи іншому напрямку, то чому ми очікуємо від партнерів, що вони продовжуватимуть наполегливо нас підтримувати як це було на початку війни?” – наголосив радник керівника ОПУ.

Скандал із МСЕК

Нагадаємо, в Україні продовжують викривати злочинні схеми щодо роботи МСЕК. За словами голови СБУ Василя Малюка, з початку 2024 року підозри отримали вже 64 чиновники МСЕК.

Також Малюк наголосив, що за ініціативою СБУ було ухвалено рішення про скасування більше 4 тисяч висновків про інвалідність.

На цьому тлі президент України Володимир Зеленський підписав указ, який передбачає ліквідацію МСЕК до кінця року.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

www.rbc.ua

Share

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *