Олімпійські ігри-2024: підсумки дня 3 серпня та медальний залік

Восьмий змагальний день літньої Олімпіади в столиці Франції добіг кінця. Україна поповнила колекцію нагород “золотом” у фехтуванні.

Короткі підсумки дня і становище команд у медальному заліку – в новині РБК-Україна.

Корейська спортсменка Ян Джин виграла золоту медаль в стрільбі з пістолета. Стрільчиня набрала 37 балів із відстані 25 м. Переможниця за додатковими показниками обійшла француженку Каміль Єджеєвські.

Карлос Едріель Юло з Філіппін здобув “золото” в спортивній гімнастиці. Він тріумфував у вільних вправах, отримавши 15.000 балів. Українець Ілля Ковтун вдруге на цих Іграх опинився на 4-й сходинці за підсумками змагань.

Невтомна американка Сімона Байлз завоювала вже третью золоту нагороду в Парижі та сьому найвищого ґатунку на Олімпійських іграх загалом. Цього разу вона перемогла в опорному стрибку. У ролі переможеної – знову Ребека Андраде з Бразилії.

Четвірка фехтувальниць оформила прем’єрне для України “золото” Олімпіади-2024. Шпажистки Ольга Харлан, Юлія Бакастова, Аліна Комащук і Олена Кравацька здолали Республіку Корея у драматичному фіналі. Для Харлан медаль стала шостою в кар’єрі.

• норвежець Маркус Рот переміг в олімпійському декатлоні

Китай втримався на першій позиції у загальному заліку команд. Тамтешні атлети завоювали 37 нагород загалом, зокрема 16 золотих. На другу позицію злетіла збірна США. Американці здобули аж 61 медаль, але золотих серед них “лише” 14. Господарка змагань – Франція – на третьому місці (12 золотих нагород).

До слова, українець Романчук знявся зі змагань у плаванні через проблеми зі здоров’ям.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.