Site icon Новини України ФБК Перший Діловий Первый Деловой

Олімпіада-2024: підсумки дня 4 серпня та медальний залік

Дев’ятий день змагань на Олімпійських іграх у Парижі завершився. 4 серпня розіграли два десятка комплектів нагород, а українці поповнили скарбничку трьома медалями.

Короткі підсумки дня і становище команд у медальному заліку – в новині РБК-Україна.

Сербський тенісист Новак Джоковіч виграв дебютне “золото” в одиночному розряді. У фіналі балканець здолав іспанського тенісиста Карлоса Алькараса в двох сетах (7:6, 7:6). Раніше в колекції Джоковіча була лише бронзова олімпійська нагорода.

Україна здобула дві нагороди в стрибках у висоту. Світова рекордсменка Ярослава Магучіх виграла змагання з результатом 2.00 м. Натомість її співвітчизниця Ірина Геращенко розділила бронзову медаль з австралійською атлеткою Елеанор Паттерсон.

Метальник молота Михайло Кохан виборов “бронзу” в дисципліні. У найкращій спробі українець відправив спортивний снаряд на 79.39 м. Переможцем змагань став канадець Ітан Катцберг, який метнув молот аж на 84.12 м.

Американський спринтер Ноа Лайлз виграв стометрівку з часом 9.79 секунд. Кішейн Томпсон із Ямайки показав той же час, але призерів розділили п’ять (!) тисячних. Бронзова нагорода дісталася Фреду Керлі зі США.

Інші фінали одним рядком

Сполучені Штати вийшли в лідери командного заліку. Американці здобули 71 нагороду, зокрема 19 золотих. Збірна Китаю завоювала стільки ж “золота”, але медалей іншого ґатунку виборола значно менше (45 загалом). Замикають трійку найкращих господарі змагань – Франція здобула 44 нагороди (12 золотих).

До слова, раніше Хижняк пробився у фінал Олімпійських ігор у напівважкій вазі боксу.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.