Як Україна може протидіяти новим бомбам РФ: що кажуть у Повітряних силах


Як Україна може протидіяти новим бомбам РФ: що кажуть у Повітряних силах

Фото: у Повітряних силах пояснили, чи може Україна знищувати бомби УМПБ Д-30 (wikipedia org) Автор: Наталія Юрченко

Україна може протидіяти новим російським боєприпасам УМПБ Д-30. Найефективнішим способом буде знищення носія бомби, тобто літак чи пускову установку.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Повітряних сил ЗСУ Іллю Євлаша в ефірі телемарафону.

“Протидія цим бомбам є. Але, звісно, потрібно працювати з носієм. Це буде найбільш дієво у цій ситуації”, – сказав речник.

Він зазначив, що росіяни запускають керовані боєприпаси з літаків класу Су. На думку речника, після так званого нещодавнього “Сушкопаду” ворог боїться підлітати ближче, але загроза залишається.

“Для того, аби ефективно протистояти таким загрозам, нам треба розміщувати більше ППО західного зразка. На жаль, їх ми поки що не можемо виробляти на нашій території”, – зазначив Євлаш.

Удар по Харкову керованими снарядами

Нагадаємо, 27 березня армія РФ вперше завдала удару по Харкову за допомогою керованого боєприпасу великого калібру. Йдеться про бомбу УМПБ Д-30 СН, яка виготовлена на базі ФАБ-250.

Внаслідок атаки було пошкоджено 14 багатоповерхівок й навчальний заклад. Відомо про жертву та щонайменше 18 поранених, серед яких є дитина.

Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що нові керовані боєприпаси РФ можуть долітати до будь-якого району Харкова. На його думку, ці снаряди збивати можна, але це питання до військових.

Що відомо про бомби УМПБ, якими Росія вдарила по Харкову – у матеріалі РБК-Україна.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

www.rbc.ua

Share

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *