Збірна України розгромно програла Румунії у стартовому матчі на Євро-2024 (відео)

Румунія – Україна / Фото: Associated Press

Команда Сергія Реброва провально розпочала виступи на континентальній першості.

Збірна України поступилася Румунії в матчі першого туру Євро-2024. Поєдинок на “Альянц Арені” в Мюнхені завершився поразкою нашої команди з рахунком 0:3.

Голи: Ніколає Станчу (30 хвилина), Резван Марін (53-тя хвилина), Деніс Дрегуш (57-ма хвилина).

Новина доповнюється.

Огляд матчу Румунія – Україна

Буде додано незабаром.

В іншому матчі стартового туру квартету E зустрінуться Бельгія та Словаччина (17 червня, початок – о 19:00 за київським часом).

Далі на українську збірну чекають ще два матчі групового етапу континентальній першості: проти Словаччини у Дюсельдорфі (21 червня, 16:00) та з Бельгією у Штутгарті (26 червня, 19:00).

До 1/8 фіналу чемпіонату Європи вийдуть дві найсильніші збірні кожного квартету, а також чотири найкращі володарі третіх місць.

Раніше повідомлялося, що УЄФА заборонив проносити російські прапори на стартовий матч збірної України на Євро-2024.