Збірна Іспанії розтоптала суперника в останньому контрольному матчі перед Євро-2024 (відео)

Збірна Іспанії / Фото: Associated Press

"Червона фурія" відвантажила п'ять м'ячів у ворота Північної Ірландії.

Збірна Іспанії вдома розгромила Північну Ірландію у товариському матчі в рамках підготовки до фінального турніру Євро-2024. Поєдинок у місті Пальма-де-Майорка завершився з рахунком 5:1.

Господарі несподівано пропустили першими – уже на 2-й хвилині зустрічі відзначився Деніел Баллард.

Утім, підопічні Луїса де ла Фуенте ще до перерви відповіли своїми чотирма голами. Дубль оформив Педрі, по одному м'ячу забили Альваро Мората та Фабіан Руїс.

У другому таймі іспанці ще раз розписалися у воротах суперника – остаточний рахунок матчу на 60-й хвилині встановив Мікель Оярсабаль.

Огляд матчу Іспанія – Північна Ірландія

Дивіться також: Євро-2024 з футболу: розклад і результати всіх матчів турніру

Для іспанців це був останній спаринг перед стартом Євро-2024. У попередньому товариському поєдинку “Червона фурія” розбила Андорру з рахунком 5:0.

На континентальній першості збірна Іспанії зіграє у групі B проти Хорватії (15 червня), Італії (20 червня) та Албанії (24 червня).

Дивіться також: Євро-2024 з футболу: групи і турнірні таблиці

Північна Ірландія, яка не зуміла пробитися на прийдешній чемпіонат Європи, 11 червня проведе спаринг з Андоррою.

Раніше повідомлялося, що букмекери назвали фаворитів Євро-2024.

Збірна Бельгії з дублем Лукаку здобула розгромну перемогу в останньому спарингу перед Євро-2024 (відео)

Євро-2024: що треба знати про фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу

Збірна Португалії без Роналду програла Хорватії у товариському матчі перед Євро-2024