Site icon Новини України ФБК Перший Діловий Первый Деловой

Збірна Франції завдяки автоголу обіграла Австрію в першому турі Євро-2024 (відео)

Австрія – Франція / Фото: Associated Press

"Ле Бле" разом з Нідерландами лідирують у своїй групі.

Збірна Франції перемогла команду Австрії в матчі першого туру групи D фінальної частини Євро-2024. Поєдинок на “Дюссельдорф Арені” у Дюссельдорфі завершився з рахунком 0:1.

Єдиний гол у цьому протистоянні підопічні Дідьє Дешама забили під завісу першого тайму. На 38-й хвилині Кіліан Мбаппе на фланзі розібрався із захисником та виконав навіс, після чого Максимільян Вобер зрізав м'яч у власні ворота.

Більше “Ле Бле” не відзначалися, але й відігратися супернику не дозволили. Зазначимо, що наприкінці матчу Мбаппе постраждав у боротьбі з опонентом та до крові розбив собі ніс, через що був замінений.

Огляд матчу Австрія – Франція

Зазначимо, що інший поєдинок стартового туру квартету D відбувся напередодні: збірна Нідерландів вирвала вольову перемогу над Польщею (2:1).

Дивіться також: Євро-2024 з футболу: розклад і результати всіх матчів турніру

Таким чином, після першого туру Нідерланди та Франція очолюють цю групу, набравши по три очки. Польща та Австрія поки що залишаються без залікових балів.

Дивіться також: Євро-2024 з футболу: групи і турнірні таблиці

У другому турі Євро-2024 французи позмагаються з нідерландцями, а поляки зіграють проти австрійців. Обидва матчі відбудуться 21 червня.

До 1/8 фіналу чемпіонату Європи вийдуть дві найсильніші збірні кожного квартету, а також чотири найкращі володарі третіх місць.

Раніше повідомлялося, що збірна України розгромно програла Румунії (0:3) у стартовому матчі на Євро-2024.

Гучна сенсація: Словаччина перемогла Бельгію в групі збірної України на Євро-2024 (відео)

Ребров прокоментував нищівне фіаско збірної України в матчі з Румунією на Євро-2024