Збірна Бельгії з дублем Лукаку здобула розгромну перемогу в останньому спарингу перед Євро-2024

Бельгія – Люксембург / Фото: Associated Press

Підопічні Доменіко Тедеско розібралися з Люксембургом.

Збірна Бельгії розгромила Люксембург у товариському матчі в рамках підготовки до фінального турніру Євро-2024. Поєдинок у Брюсселі завершився з рахунком 3:0.

Господарі вийшли вперед перед перервою – на 42-й хвилині пенальті реалізував Ромелу Лукаку.

На старті другого тайму підопічні Доменіко Тедеско зміцнили свою перевагу в рахунку – на 57-й хвилині Лукаку оформив дубль, скориставшись передачею Жеремі Доку.

Під завісу зустрічі бельгійці довели справу до розгрому. На 81-й хвилині підсумковий рахунок гри встановив Леандро Троссард.

Дивіться також: Євро-2024 з футболу: розклад і результати всіх матчів турніру

Для збірної Бельгії це був останній спаринг перед стартом Євро-2024. На континентальній першості бельгійці зіграють у групі E проти Словаччини (17 червня), Румунії (22 червня) та України (26 червня).

Своєю чергою, команда Люксембургу не змогла відібратися на прийдешній чемпіонат Європи.

Дивіться також: Євро-2024 з футболу: групи і турнірні таблиці

Раніше повідомлялося, що букмекери назвали фаворитів Євро-2024.

Збірна Англії зазнала сенсаційної поразки в останньому спарингу перед Євро-2024 (відео)