Україна виборола друге “золото” на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Баку

Україна виборола друге "золото" на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Баку

Назар Чепурний / Фото: Facebook Української федерації гімнастики

Назар Чепурний переміг в опорному стрибку.

Збірна України завоювала ще одну золоту нагороду на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Баку (Азербайджан). Назар Чепурний став найкращим в опорному стрибку.

21-річний гімнаст з Черкас тріумфував з результатом 14,900 бала.

У боротьбі за “золото” наш співвітчизник випередив срібного призера Вай Хунг Шека з Гонконгу (14,866 бала) і володарі бронзової медалі британця Гаррі Гепворта (14,866 бала).

Для Чепурного це друга нагорода цього сезону Кубка світу. На першому етапі в єгипетському Каїрі він здобув “срібло”.

Зазначимо, що Назар також є чинним бронзовим призером чемпіонату світу зі спортивної гімнастики в опорному стрибку.

Таким чином, у скарбничці збірної України вже дві медалі етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики в Баку. Напередодні Ілля Ковтун завоював “золото” у вправах на паралельних брусах.

“Жирона” перемогла “Осасуну” в Ла Лізі – Циганков зробив вишуканий асист і травмувався (відео)