Вилучення на 2-й хвилині та шедевральний гол: “Оболонь” у більшості здолала “Полісся” (відео)

Вилучення на 2-й хвилині та шедевральний гол: "Оболонь" у більшості здолала "Полісся" (відео)

"Оболонь" – "Полісся" / Фото: ФК Оболонь Київ

Житомирці не зуміли перервати свою серію без перемог у першому матчі під керівництвом нового тренера.

“Оболонь” на своєму полі обіграла “Полісся” в матчі 21-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на “Оболонь-Арені” в Києві завершився з рахунком 1:0.

Уже на 2-й хвилині зустрічі житомирський клуб залишився в меншості – захисник гостей Сергій Чоботенко отримав пряму червону картку за те, що в підкаті жорстко стрибнув супернику в ноги.

На 10-й хвилині “пивовари” скористалися чисельною більшістю та відкрили рахунок. Руслан Черненко з-за меж штрафного розкішним ударом закрутив м'яч у дальню “дев'ятку”.

Більше голів у цьому поєдинку забито не було. Відтак гра завершилася мінімальною перемогою столичної команди.

Огляд матчу “Оболонь” – “Полісся”

Буде додано незабаром.

Зазначимо, що в матчі проти “пивоварів” на посаді керманича “Полісся” дебютував Сергій Шищенко. Він замінив на посаді Юрія Калитвинцева, який подав у відставку.

Таким чином, “Полісся” не перемагає вже сім матчів поспіль у чемпіонаті України, а у чотирьох іграх після зимової паузи набрало лише одне очко. Востаннє житомирський колектив вигравав ще 11 листопада минулого року в поєдинку з “Металістом 1925” (2:1).

“Полісся” (33 очки) наразі посідає шосте місце в УПЛ. “Оболонь” (18 балів) піднялася на 13-ту позицію, але все одно перебуває в зоні перехідних матчів за збереження прописки в елітному дивізіоні.

У наступному турі чемпіонату України, який відбудеться вже після міжнародної паузи, “Полісся” 30 березня прийме “Чорноморець”, а “Оболонь” того ж дня вдома зустрінеться з “Шахтарем”.

“Рух” за тайм знищив “Металіст 1925” і наблизився до зони єврокубків (відео)

Стало відомо, в якому кошику буде збірна України під час жеребу футбольного турніру Олімпіади-2024

“Олександрія” на своєму полі обіграла “Ворсклу” в матчі 21-го туру УПЛ (відео)