Site icon Новини України ФБК Перший Діловий Первый Деловой

“Верес” здобув вольову перемогу над “Минаєм” та вибрався із зони прямого вильоту УПЛ (відео)

"Верес" здобув вольову перемогу над "Минаєм" та вибрався із зони прямого вильоту УПЛ (відео)

"Верес" – "Минай" / Фото: ФК "Верес"

Рівненський клуб оформив камбек у грі проти закарпатців, збільшивши свої шанси залишитися в елітному дивізіоні.

“Верес” на своєму полі обіграв “Минай” у заключному матчі 27-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на стадіоні “Авангард” у Рівному закінчився з рахунком 3:1.

Уже на 5-й хвилині зустрічі гостей вивів уперед Артур Ременяк. Однак рівненська команда ще до перерви відігралася – Яго Сікейра відзначився на 30-й хвилині.

У другому таймі команда Олега Шандрука забила ще двічі та в підсумку здобула вольову перемогу. На 62-й хвилині влучного удару завдав Віталій Дахновський, а на 87-й хвилині Дмитро Шастал добив м'яч у ворота після того, як голкіпер минайців Олександр Кемкін парирував його удар з пенальті.