“Шахтар” перед матчем з “Арсеналом” у Лізі чемпіонів насилу здолав “Колос” в УПЛ (відео)

"Шахтар" перед матчем з "Арсеналом" у Лізі чемпіонів насилу здолав "Колос" в УПЛ (відео)

"Колос" – "Шахтар" / Фото: ФК "Колос"

Перед фінальним свистком рефері скасував гол у ворота "гірників".

“Шахтар” мінімально обіграв “Колос” у стартовому матчі 10-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) сезону-2024/25. Поєдинок у Ковалівці завершився з рахунком 0:1.

Єдиний гол у цій зустрічі донеччани забили на 59-й хвилині – гравець господарів Ілір Краснічі зрізав м'яч у власні ворота після передачі Олександра Зубкова з лівого флангу.

Наприкінці поєдинку ковалівський клуб ледь не врятувався від поразки. На 90+3-й хвилині простріл з правого флангу у власні ворота зрізав захисник “гірників” Юхим Конопля. Однак гол було скасовано через те, що перед цим нападник господарів Дієго на правому фланзі атаки відмахнувся від оборонця гостей Педро Енріке.