“Полісся” у більшості не втримало перемогу над “Зорею” та залишилось поза зоною єврокубків (відео)

"Полісся" у більшості не втримало перемогу над "Зорею" та залишилось поза зоною єврокубків (відео)

"Полісся" – "Зоря" / Фото: ФК Полісся

Луганська команда удесятьох відігралася та відібрала у житомирців важливі очки.

“Полісся” на своєму полі зіграло внічию із “Зорею” в матчі 27-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Зустріч у Житомирі завершилася з рахунком 1:1.

Господарі вийшли вперед на 23-й хвилині, коли Олександр Назаренко відзначився після передачі Артема Смолякова.

Ще до перерви луганці залишилися в меншості – на 36-й хвилині другу жовту картку отримав Олександр Яцик.

Проте навіть удесятьох підопічні Юрія Коваля зуміли відігратися. На 61-й хвилині Едуардо Герреро скористався асистом Богдана Бутка та врятував для луганського клубу нічию.

Огляд матчу “Полісся” – “Зоря”

Після цього матчу “Полісся” (43 очки) посідає шосте місце в УПЛ. Команда Сергія Шищенка не скористалася шансом наздогнати “Дніпро-1” та “Рух” (по 45 балів), які також борються за четверту позицію та потрапляння до єврокубків на наступний сезон.

Своєю чергою, “Зоря” (28 очок) перебуває на 11-й сходинці чемпіонату України з відривом у три бали від зони перехідних матчів за збереження прописки в елітному дивізіоні.

У наступному турі УПЛ житомирці 12 травня на виїзді зустрінуться з “Кривбасом”, а луганський колектив 9 травня завітає в гості до “Колоса”.

“Металіст 1925” подужав “Ворсклу” в гольовій перестрілці та залишив зону прямого вильоту з УПЛ (відео)

“Оболонь” здолала ЛНЗ і поліпшила свої шанси на збереження прописки в УПЛ (відео)