Підготовка до Євро-2024: збірна Англії розгромила Боснію і Герцеговину у спарингу (відео)

Англія – Боснія і Герцеговина / Фото: Associated Press

Команда Гарета Саутгейта впевнено виграла перший контрольний матч перед стартом чемпіонату Європи.

Збірна Англії розбила Боснію і Герцеговину у товариському поєдинку в рамках підготовки до фінального турніру Євро-2024. Зустріч на стадіоні “Сент-Джеймс Парк” у Ньюкаслі завершилася з рахунком 3:0

У першому таймі команди голів не забивали. На початку другої половини гри “Три леви” вийшли вперед – Коул Палмер реалізував пенальті на 60-й хвилині.

Під завісу матчі команда Гарета Саутгейта ще двічі вразила ворота боснійців. На 85-й хвилині відзначився Трент Александер-Арнольд, а за хвилину до кінця основного часу поєдинку забив Гаррі Кейн.

Огляд матчу Англія – Боснія і Герцеговина

Перед Євро-2024 англійці проведуть ще один спаринг – 7 червня на стадіоні “Вемблі” в Лондоні з Ісландією.

На континентальній першості команда Саутгейта зіграє у групі C з Данією, Сербією та Словенією.

Боснія і Герцеговина 9 червня на виїзді зіграє товариський матч з Італією. Боснійці пропустять прийдешній чемпіонат Європи, адже у півфіналі плейоф кваліфікації програли Україні.

Матчі фінального турніру Євро-2024 відбуватимуться від 14 червня до 14 липня в Німеччині.

Збірна України зіграла внічию з Німеччиною у першому товариському матчі перед Євро-2024 (відео)

Євро-2024: букмекери назвали фаворитів чемпіонату Європи з футболу