Перший тріумф за 40 років: у серії пенальті визначився володар Кубка Іспанії з футболу (відео)

"Атлетик" Більбао / Фото: twitter.com/Athletic_en

"Атлетик" Більбао завоював трофей у напруженому поєдинку проти "Мальорки".

“Атлетик” Більбао став володарем Кубка Іспанії з футболу сезону-2023/24. У фіналі турніру баски на стадіоні “Ла Картуха” у Севільї обіграли “Мальорку” – 1:1 (4:2 у серії пенальті).

Першою у вирішальному матчі забила “Мальорка” – на 21-й хвилині відзначився Даніель Родрігес.

“Атлетик” відігрався одразу після перерви – на 50-й хвилині влучного удару завдав Ойан Сансет.

Основний час поєдинку завершився внічию. В екстратаймах команди не визначили переможця, тож все вирішувалося у серії пенальті, де точнішими були гравці “Атлетика”. Підопічні Ернесто Вальверде реалізували всі свої чотири удари з 11-метрової позначки, тоді як суперник схибив двічі.

Огляд матчу “Атлетик” – “Мальорка”

Для “Атлетика” це 24-й виграний Кубок Іспанії та перший за останні 40 років – у сезоні-1983/84 баски оформили золотий дубль, здобувши перемогу в чемпіонаті та Кубку Короля.

“Арсенал” із Зінченком знищив команду екстренера “Шахтаря” та захопив лідерство в АПЛ (відео)

УПЛ: розклад і результати матчів 23-го туру чемпіонату України з футболу, турнірна таблиця

Бундесліга: “Баєр” перемогою наблизив історичне чемпіонство, “Баварія” вкотре зазнала фіаско (відео)