Олімпійські ігри-2024 – день 3: розклад і результати виступів українців за 29 липня

Українська шаблістка Ольга Харлан / Фото: facebook.com/fencing.ukraine

У третій змагальний день Україну на Олімпіаді-2024 представлять 25 спортсменів.

У понеділок, 29 липня, українські спортсмени продовжують боротися за нагороди на Олімпійських іграх-2024 в Парижі.

У третій змагальний день Олімпіади-2024 виступлять 25 українських спортсменів, 12 з них претендуватимуть на медалі.

Розповідаємо, хто з українців та коли змагатиметься на Олімпіаді 29 липня, а також в режимі онлайн публікуємо їхні результати.

Жирним виділено дисципліни, у яких наші спортсмени 29 липня боротимуться за медалі.

Розклад і результати виступів українців у третій день Олімпіади-2024 (29 липня)

Фехтування. Шабля, одиночний турнір: Олена Кравацька в 1/32 фіналу перемогла Сюзен Будіаф з Алжиру (15:8), в 1/16 фіналу поступилася японці Місакі Емурі (14:15).

Кульова стрільба. Мікст, пістолет, 10 м, кваліфікація: Олена Костевич та Віктор Банькін не пройшли до фіналу, показавши 13-й результат.

Дзюдо. До 57 кг: Дар'я Білодід в 1/16 фіналу за п'ять секунд іппоном перемогла Неру Тібва з Кирибаті, в 1/8 фіналу програла японці Харуці Фунакубо та вибула.

Фехтування. Шабля, одиночний турнір: Ольга Харлан в 1/16 фіналу здобула перемогу над японкою Сіхомі Фукушімою (15:9), її поєдинок 1/8 фіналу відбудеться о 15:05.

Академічне веслування. Легкі парні двійки, втішні заїзди: Ігор Хмара та Станіслав Ковальов стали другими у своєму заїзді та пройшли до півфіналу, який відбудеться 31 липня.

Фехтування. Шабля, одиночний турнір: Аліна Комащук в 1/16 фіналу програла Джон Хайон з Південної Кореї (8:15) та вибула зі змагань.

Стрибки у воду. Синхронні стрибки, 10-метрова вишка, фінал: Олексій Середа та Кірілл Болюх посіли п'яте місце, набравши 412,65 бала.

Плавання. 100 м, спина, кваліфікація: Ніка Шарафутдінова не змогли пройти до півфіналу, показавши 22-й результат.

Плавання. 800 м, вільний стиль, кваліфікація: Михайло Романчук не пройшов до фіналу, фінішувавши останнім у своєму запливі з результатом 7:49.75.

13:00. Настільний теніс. Ярослав Жмуденко: одиночний розряд, 1/32 фіналу

13:00. Теніс. Даяна Ястремська: одиночний турнір, друге коло: проти колумбійки Каміли Осоріо

13:00. Теніс. Людмила Кіченок / Надія Кіченок: парний турнір, перше коло: проти китайського тандему Чжан Шуай / Ван Сіньюй

13:00. Теніс. Марта Костюк: одиночний турнір, друге коло: проти француженки Клари Борель

13:00. Теніс. Марта Костюк / Даяна Ястремська: парний турнір, перше коло: проти польського дуету Магда Лінетт / Аліція Росольська

15:10. Велоспорт. Олександр Гудима: маунтенбайк, крос-кантрі, фінал

17:50. Бокс. Дмитро Ловчинський: понад 92 кг, 1/8 фіналу

18:30. Спортивна гімнастика. Ілля Ковтун, Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Назар Чепурний, Радомир Стельмах: командне багатоборство, фінал

20:00. Теніс. Еліна Світоліна: одиночний турнір, друге коло: проти американки Джессіки Пегули

22:45. Фехтування. Ольга Харлан: шабля, одиночний турнір, фінал (потенційно)