“Олімпіакос” повторно обіграв “Астон Віллу” та став другим фіналістом Ліги конференцій (відео)

"Олімпіакос" повторно обіграв "Астон Віллу" та став другим фіналістом Ліги конференцій (відео)

"Олімпіакос" / Фото: Associated Press

У фіналі єврокубка грецький клуб побореться з італійською "Фіорентиною".

“Олімпіакос” на своєму полі переміг “Астон Віллу” (2:0) в матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги конференцій та вийшов до фіналу турніру.

Уже на 10-й хвилині зустрічі Аюб Ель-Каабі вивів господарів вперед. У другому таймі грецька команда закріпила свій успіх – Ель-Каабі на 78-й хвилині оформив дубль після передачі 21-річного голкіпера пірейців Константіноса Цолакіса. Підопічні Унаї Емері нічим відповісти не зуміли.

У першому поєдинку грецький клуб на виїзді також переміг бірмінгемців (4:2). Тож за сумою двох зустрічей (6:2) до фіналу вийшли саме підопічні Хосе Менділібара.

Огляд матчу “Олімпіакос” – “Астон Вілла”

У фіналі турніру “Олімпіакос” зіграє з італійською “Фіорентиною”, яка у півфіналі пройшла бельгійський “Брюгге” (3:2, 1:1).

Фінальний матч Ліги конференцій між “Олімпіакосом” і “Фіорентиною” відбудеться 29 травня на стадіоні “Ая-Софія” в Афінах, який є домашньою ареною грецького АЕКа.

Рекордна серія триває: “Баєр” здійснив камбек проти “Роми” та вийшов до фіналу Ліги Європи (відео)

“Аталанта” розгромила “Марсель” і вийшла до фіналу Ліги Європи (відео)

Визначилися фіналісти Ліги чемпіонів: коли головний матч за трофей