Мудрик заробив пенальті: “Челсі” зазнав поразки, але вийшов до основного раунду Ліги конференцій

Мудрик заробив пенальті: "Челсі" зазнав поразки, але вийшов до основного раунду Ліги конференцій

Михайло Мудрик у матчі проти "Серветта" / Фото: Associated Press

Лондонці поступилися швейцарському "Серветту", але продовжать свій шлях у єврокубках.

“Челсі” українського вінгера Михайла Мудрика програв “Серветту” в матчі-відповіді раунду плейоф кваліфікації Ліги конференцій сезону-2024/25. Поєдинок у Швейцарії завершився з рахунком 2:1.

Англійський клуб вийшов вперед на 14-й хвилині зустрічі – Крістофер Нкунку реалізував пенальті, який заробив Мудрик.

На 32-й хвилині господарі зрівняли рахунок у матчі зусиллями Жеремі Гійємено. А в другому таймі швейцарський клуб навіть забив переможний м'яч – на 72-й хвилині відзначився Енцо Крівеллі.

Зазначимо, що Мудрик вийшов у стартовому складі “Челсі” та провів на полі 73 хвилини, після чого його замінив Коул Палмер.

Незважаючи на поразку в цьому поєдинку, саме лондонський клуб вийшов до основної стадії Ліги конференцій. За підсумками двоматчевого протистояння підопічні Енцо Марески виявилися сиьнішими (3:2), адже в домашній грі “сині” здобули перемогу з рахунком 2:0.

Жеребкування основного раунду Ліги конференцій відбудеться у п'ятницю, 30 серпня, о 15:30 за київським часом.

Пропустили 3 голи за 4 хвилини: “Кривбас” розгромно програв “Бетісу” та вилетів з єврокубків (відео)

Ліга чемпіонів: результати жеребкування основної стадії