“Манчестер Сіті” з дублем Голанда обіграв “Тоттенгем” і впритул наблизився до титулу АПЛ (відео)

"Манчестер Сіті" з дублем Голанда обіграв "Тоттенгем" і впритул наблизився до титулу АПЛ (відео)

"Манчестер Сіті" / Фото: Associated Press

Команда Хосепа Гвардіоли перед заключним туром повернулася на перше місце у чемпіонаті Англії.

“Манчестер Сіті” на виїзді переміг “Тоттенгем” у перенесеному матчі 34-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ). Поєдинок на стадіоні “Тоттенгем Готспур” у Лондоні завершився з рахунком 0:2.

Обидва голи команда Хосепа Гвардіоли забила після перерви. На 51-й хвилині рахунок у грі відкрив Ерлінг Голанд після передачі від Кевіна Де Брейне.

Наприкінці зустрічі “городяни” остаточно зняли питання щодо переможця. У компенсований час, на 90+1-й хвилині, Голанд оформив дубль, реалізувавши пенальті.

Огляд матчу “Тоттенгем” – “Манчестер Сіті”