Site icon Новини України ФБК Перший Діловий Первый Деловой

“Манчестер Сіті” у драматичній серії пенальті здолав “Манчестер Юнайтед” та виграв Суперкубок Англії

"Манчестер Сіті" у драматичній серії пенальті здолав "Манчестер Юнайтед" та виграв Суперкубок Англії

"Манчестер Сіті" – "Манчестер Юнайтед" / Фото: Associated Press

"Городяни" вибороли трофей у стартовому матчі англійського футбольного сезону.

“Манчестер Сіті” обіграв “Манчестер Юнайтед” та став володарем Суперкубка Англії-2024.

Основний час матчу на стадіоні “Вемблі” в Лондоні завершився з рахунком 1:1, а в серії пенальті тонішими були підопічні Хосепа Гвардіоли – 7:6.

Першими в цьому поєдинку забили “червоні дияволи” – на 82-й хвилині Алехандро Гарначо влучно пробив у ближній кут після передачі від Бруну Фернандеша.

Однак команда Гвардіоли знайшла сили відігратися – на 89-й хвилині Бернарду Сілва відправив м'яч у дальній кут після пасу з правого флангу від Оскара Бобба.

Згідно з регламентом матчу за Суперкубок Англії, після нічиєї в основний час команди одразу перейшли до серії пенальті.