“Манчестер Сіті” розібрався з “Ньюкаслом” і вийшов до півфіналу Кубка Англії (відео)

"Манчестер Сіті" розібрався з "Ньюкаслом" і вийшов до півфіналу Кубка Англії (відео)

"Манчестер Сіті" / Фото: Associated Press

Дубль Бернарду Сілви забезпечив "городянам" путівку до наступної стадії.

“Манчестер Сіті” на своєму полі впевнено обіграв “Ньюкасл” у матчі 1/4 фіналу Кубка Англії. Поєдинок на стадіоні “Етіхад” у Манчестері завершився з рахунком 2:0.

Обива голи команда Хосепа Гвардіоли забила ще до перерви. Дубль оформив португальський півзахисник Бернарду Сілва. На 13-й хвилині йому асистував Родрі, а на 31-й результативну передачу віддав Рубен Діаш.

У другому таймі уболівальники голів не побачили. “Городяни” без проблем довели справу до перемоги та продовжать захищати звання чинного володаря трофею. Торік команда Гвардіоли у фіналі турніру перемогла “Манчестер Юнайтед” (2:1).

Огляд матчу “Манчестер Сіті” – “Ньюкасл”

Раніше до 1/2 фіналу Кубка Англії пройшов представник Чемпіоншипу “Ковентрі”, який здолав “Вулвергемптон” (3:2).

Ще два півфіналісти визначаться у поєдинках “Челсі” – “Лестер” і “Манчестер Юнайтед” – “Ліверпуль”, які відбудуться в неділю, 17 березня.

Наступний матч “Манчестер Сіті” проведе 31 березня, коли після міжнародної паузи в АПЛ прийме “Арсенал” українця Олександра Зінченка. Днем раніше “Ньюкасл” вдома зустрінеться з “Вест Гемом” у чемпіонаті Англії.

Нагадаємо, напередодні “Манчестер Сіті” дізнався свого суперника в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. “Небесно-блакитні” зіграють проти мадридського “Реала” українського голкіпера Андрія Луніна.

“Жирона” з Довбиком, але без Циганкова поступилася “Хетафе” у чемпіонаті Іспанії (відео)

Лунін допоміг “Реалу” впевнено перемогти “Осасуну” та зміцнити лідерство в Ла Лізі (відео)

Кейн знову забив: “Баварія” в матчі з 7 голами рознесла найгіршу команду Бундесліги (відео)