Ліга чемпіонів: “Бенфіка” з Трубіним перемогла у Сербії, “Арсенал” розділив очки з “Аталантою” (відео)

Ліга чемпіонів: "Бенфіка" з Трубіним перемогла у Сербії, "Арсенал" розділив очки з "Аталантою" (відео)

"Аталанта" – "Арсенал" / Фото: Associated Press

Олександр Зінченко не допоміг "канонірам" через травму.

У матчах першого туру основної стадії Ліги чемпіонів сезону-2024/25 португальська “Бенфіка” на виїзді обіграла сербську “Црвену Звезду” (1:2), а лондонський “Арсенал” у гостях зіграв унічию з італійською “Аталантою” (0:0).

Підопічні Бруну Лаже вийшли вперед на 9-й хвилині зусиллями Керема Актюркоглу, а на 29-й хвилині Оркун Кекчю подвоїв перевагу “орлів” ударом зі штрафного.

Під завісу поєдинку сербський клуб скоротив відставання – на 86-й хвилині відзначився Фелісіу Мілсон, проте на більше господарів не вистачило.

Український голкіпер “Бенфіки” Анатолій Трубін відіграв на полі повний матч.

У другому турі “Бенфіка” 2 жовтня прийме мадридський “Атлетіко”, а “Црвена Звезда” днем раніше на виїзді зіграє з міланським “Інтером”.

Огляд матчу “Црвена Звезда” – “Бенфіка”

В іншому поєдинку ігрового дня “Арсенал” та “Аталанта” голів не забивали, причому “бергамаски” на 51-й хвилині не реалізували пенальті – Давід Рая парирував одинадцятиметровий від Матео Ретегі, а потім ще й впорався з добиванням.

Український захисник “канонірів” Олександр Зінченко не потрапив до заявки на цей матч через травму литкового м'яза.

У другому турі “Арсенал” 1 жовтня прийме ПСЖ. Днем пізніше “Аталанта” проведе виїзний поєдинок з донецьким “Шахтарем”.

Огляд матчу “Арсенал” – “Аталанта”

В оновленому форматі Ліги чемпіонів кожна команда в основному раунді проведе по вісім поєдинків з різними суперниками (чотири вдома та чотири на виїзді). Всі учасники турніру отримали по 2 суперники з 4 різних кошиків.

Вісім найкращих команд основної стадії Ліги чемпіонів напряму потраплять до 1/8 фіналу. Клуби, які посядуть у загальній турнірній таблиці місця від 9-го до 24-го, проведуть спарені стикові матчі за вихід до 1/8 фіналу. Решта завершать виступи в єврокубках.

“Манчестер Сіті” не зумів обіграти “Інтер” у стартовому турі Ліги чемпіонів (відео)

“Жирона” з Циганковим на останніх хвилинах поступилася ПСЖ в дебютному матчі Ліги чемпіонів (відео)

“Шахтар” з незабитим пенальті зіграв унічию проти “Болоньї” на старті Ліги чемпіонів (відео)