Кубок світу з біатлону: результати чоловічого спринту на етапі у США

Артем Прима / Фото: biathlon.com.ua

Найкращий результат серед українців показав Артем Прима, який посів 39-те місце.

У ніч проти 10 березня на восьмому етапі Кубка світу з біатлону-2023/24 в американському Солт-Лейк-Сіті відбулася чоловіча спринтерська гонка.

Україну в ній представили п'ять спортсменів: Тарас Лесюк, Дмитро Підручний, Антон Дудченко, Артем Прима та Віталій Мандзин.

Найкращий результат серед українців у спринті показав Прима – 39-те місце. Дудченко став 40-м, Мандзин – 48-м, Підручний – 55-м, а Лесюк – 78-м.

Перемогу в спринті здобув француз Ерік Перро, для якого це перше в кар'єрі “золото” в особистих гонках на рівні Кубка світу. На другій сходинці фінішував ще один представник Франції Емільєн Жаклен, а топ-3 замкнув норвежець Йоган-Олав Ботн.

78. Тарас Лесюк (Україна, 1+1) +2:46.0

Етап у Солт-Лейк-Сіті завершиться в неділю, 10 березня, гонками переслідування. Жінки вийдуть на старт о 18:00 за київським часом, а чоловіки – о 19:50.

Додамо, що заключний, дев'ятий етап поточного розіграшу Кубка світу з біатлону прийматиме 14 – 17 березня канадський Кенмор.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.