“Кривбас” вдруге програв “Вікторії” Пльзень і вилетів з кваліфікації Ліги Європи (відео)

"Кривбас" вдруге програв "Вікторії" Пльзень і вилетів з кваліфікації Ліги Європи (відео)

"Вікторія" Пльзень – "Кривбас" / Фото: facebook.com/fckryvbas

Команда Юрія Вернидуба продовжить виступи у раунді плейоф відбору Ліги конференцій.

Криворізький “Кривбас” поступився чеській “Вікторії” у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи сезону-2024/25. Поєдинок на “Дусан Арені” в місті Пльзень завершився з рахунком 1:0 на користь господарів.

Єдиний гол у цій зустрічі чеська команда забила на старті другого тайму. На 52-й хвилині Даніель Вашулін відзначився ударом головою після подачі Павела Шульца.

Огляд матчу “Вікторія” Пльзень – “Кривбас”

Буде додано незабаром.

У першому матчі, який відбувся 8 серпня у словацькому Кошице, криворізький клуб поступився з рахунком 1:2.

Відтак “Вікторія” виявилася сильнішою 3:1 за сумою двох поєдинків і вийшла до раунду плейоф кваліфікації Ліги Європи, де позмагається за путівку до основного етапу з шотландським “Хартсом”.

Своєю чергою, “Кривбас” продовжить виступи у раунді плейоф відбору Ліги конференцій. Там суперником команди Юрія Вернидуба стане іспанський “Бетіс”.

Гольовий дебют Мбаппе: “Реал” без Луніна переміг “Аталанту” та завоював Суперкубок УЄФА (відео)

“Суджа”: фото банера фаната “Динамо” з матчу Ліги чемпіонів проти “Рейнджерс” завірусилося в Мережі