Іспанія завдяки автоголу обіграла Італію та достроково вийшла до плейоф Євро-2024 (відео)

Іспанія – Італія / Фото: Associated Press

"Червона фурія" взяла реванш у "Скуадри Адзурри" за поразку в півфіналі попереднього чемпіонату Європи.

Збірна Іспанії обіграла команду Італії в матчі другого туру групи B фінального турніру Євро-2024. Поєдинок на “Арені АуфШальке” у Гельзенкірхені завершився з рахунком 1:0.

Єдиний м'яч у цьому протистоянні “Червона фурія” забила в другому таймі. На 55-й хвилині Ніко Вільямс виконав простріл з лівого флангу, Альваро Мората перевів на дальню стійку, а захисник італійців Ріккардо Калафіорі зрізав м'яч у власні ворота.

Таким чином, іспанці взяли реванш у італійців за поразку у півфіналі Євро-2020, яка через пандемію коронавірусу відбулося 2021 року. Тоді “Скуадра Адзурра” вирвала перемогу над “Червоною фурією” в серії пенальті, після чого у фіналі на стадіоні “Вемблі” в Лондоні у серії пенальті перемогла Англію.

Дивіться також: Євро-2024 з футболу: розклад і результати всіх матчів турніру

Огляд матчу Іспанія – Італія

Буде додано незабаром.

В іншому матчі другого туру квартету B збірна Албанії на останніх хвилинах вирвала нічию проти Хорватії (2:2).

Зазначимо, що на старті континентальної першості Іспанія розбила Хорватію (3:0), а Італія здобула перемогу над Албанією (2:1).

Набравши 6 очок після двох турів, Іспанія достроково з першого місця вийшла до плейоф Євро-2024. Італія (3 бали), Албанія та Хорватія (по одному заліковому пункту) також зберігають шанси потрапити до 1/8 фіналу.

Дивіться також: Євро-2024 з футболу: групи і турнірні таблиці

У заключному третьому турі групового етапу Іспанія зіграє з Албанією, а Італія позмагається з Хорватією. Обидва матчі відбудуться 24 червня (старт – о 22:00 за київським часом).

Згідно з регламентом турніру, до 1/8 фіналу вийдуть дві найсильніші збірні кожного квартету, а також чотири найкращі володарі третіх місць.

Матеріал вийшов за підтримки нашого партнера української букмекерської компанії Favbet.

Збірна Англії сенсаційно не подужала Данію в матчі другого туру Євро-2024 (відео)

Словенія на останніх секундах втратила перемогу над Сербією у другому турі Євро-2024 (відео)