Гол Роналду зі штрафного допоміг “Аль-Насру” розбити суперника у чемпіонаті Саудівської Аравії (відео)

Гол Роналду зі штрафного допоміг "Аль-Насру" розбити суперника у чемпіонаті Саудівської Аравії (відео)

Кріштіану Роналду / Фото: facebook.com/alnassrfc

Кріштіану має три результативні дії після двох поєдинків на старті саудівської ліги.

Суперзірковий форвард Кріштіану Роналду допоміг “Аль-Насру” розгромити “Аль-Фейху” в матчі 2-го туру чемпіонату Саудівської Аравії. Поєдинок завершився з рахунком 1:4.

39-річний португалець вийшов у стартовому складі своєї команди та відіграв до фінального свистка. Уже на 5-й хвилині він віддав гольову передачу на Андерсона Таліску.

Наприкінці першого тайму КріРо забив і сам. Зробив він це прямим ударом зі штрафного.

Відео гола Роналду зі штрафного

Огляд матчу “Аль-Фейха” – “Аль-Наср”

Таким чином, після двох поєдинків на старті нового сезону саудівської ліги в активі Роналду вже два голи та один асист.

У першому турі підопічні екстренера донецького “Шахтаря” Луїша Каштру не зуміли обіграти “Аль-Раед” (1:1), незважаючи на гол Роналду ударом головою після навісу від Садіо Мане.

Наразі “Аль-Наср” з 4 очками йде на другій позиції у чемпіонаті Саудівської Аравії. Наступного туру команда Роналду 13 вересня прийме “Аль-Ахлі”.

Раніше повідомлялося, що “Аль-Наср” з голом Роналду зазнав розгромної поразки у фіналі Суперкубка Саудівської Аравії.

Гол зіркового новачка приніс “Барселоні” третю поспіль перемогу на старті Ла Ліги (відео)

Асист Миколенка допоміг “Евертону” здобути розгромну перемогу в матчі Кубка англійської ліги (відео)

“Динамо” зіграло внічию проти “Зальцбурга” та не вийшло до основної стадії Ліги чемпіонів (відео)