Ефектний гол Мудрика допоміг “Челсі” обіграти “Ньюкасл” у результативному матчі АПЛ (відео)

Ефектний гол Мудрика допоміг "Челсі" обіграти "Ньюкасл" у результативному матчі АПЛ (відео)

Михайло Мудрик / Фото: Associated Press

Михайло вийшов на заміну та вже за 5 хвилин відзначився дуже красивим голом.

“Челсі” українського вінгера Михайла Мудрика на своєму полі здолав “Ньюкасл” у заключному матчі 28-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ). Поєдинок на стадіоні “Стемфорд Бридж” у Лондоні завершився з рахунком 3:2.

Господарі вийшли вперед уже на 6-й хвилині зустрічі – Ніколас Джексон вдало підставив ногу після удару Коула Палмера з-за меж штрафного.

Перед перервою “сороки” відігралися – на 43-й хвилині Александер Ісак з лінії карного майданчика бездоганно пробив у дальній кут.

На початку другого таймі підопічні Маурісіо Почеттіно знову повели в рахунку – на 58-й хвилині Палмер відзначився голом після передачі Енцо Фернандеса.

На 71-й хвилині на поле вийшов Мудрик, який розпочав матч на лавці для запасних – українець замінив Рахіма Стерлінга.

Всього 5 хвилин знадобилося Михайлу, щоб забити гол. 23-річний український футболіст отримав м'яч перед карним майданчиком суперника, на швидкості технічно обійшов захисників і голкіпера “Ньюкасла”, після чого пробив у порожні ворота.