Site icon Новини України ФБК Перший Діловий Первый Деловой

Дубль Мбаппе приніс “Реалу” без Луніна непросту перемогу над “Бетісом” у Ла Лізі (відео)

Дубль Мбаппе приніс "Реалу" без Луніна непросту перемогу над "Бетісом" у Ла Лізі (відео)

Кіліан Мбаппе / Фото: Associated Press

Кіліан відзначився своїми першими двома голами у чемпіонаті Іспанії.

Мадридський “Реал” українського голкіпера Андрія Луніна вдома переміг “Бетіс” у заключному матчі 4-го туру іспанської Ла Ліги сезону-2024/25. Поєдинок на стадіоні “Сантьяго Бернабеу” в Мадриді завершився з рахунком 2:0.

Підопічні Карло Анчелотті тривалий час не могли забити і відкрили рахунок лише на 67-й хвилині зустрічі – після передачі від Феде Вальверде своїм першим голом у Примері відзначився суперзірковий новачок Кіліан Мбаппе.

На 75-й хвилині “вершкові” закріпили свій успіх – Мбаппе оформив дубль, реалізувавши пенальті. Гості нічим відповісти не зуміли.

Лунін провів матч на лавці для запасних. Ворота “Реала” уже традиційно цього сезону захищав Тібо Куртуа.

Огляд матчу “Реал” Мадрид – “Бетіс”

Після цієї перемоги “Реал” (8 очок) вийшов на друге місце у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. Мадридці відстають від “Барселони, яка лідирує, на 4 бали. “Бетіс” (2 пункти) посідає 17-ту позицію.

У наступному турі Ла Ліги, після міжнародної паузи, “вершкові” 14 вересня на виїзді спробують обіграти “Реал Сосьєдад”. Днем раніше “зелено-білі” приймуть “Леганес”.

“Жирона” з Циганковим перемогла “Севілью” в матчі чемпіонату Іспанії (відео)

“Рома” з Довбиком зіграла внічию проти “Ювентуса” в центральному матчі 3-го туру Серії А (відео)

“Ліверпуль” розгромив “Манчестер Юнайтед” і наздогнав “Манчестер Сіті” на вершині АПЛ (відео)