“Дніпро-1” не подужав ЛНЗ, втративши можливість очолити таблицю УПЛ (відео)

"Дніпро-1" не подужав ЛНЗ, втративши можливість очолити таблицю УПЛ (відео)

ЛНЗ – "Дніпро-1" / Фото: СК Дніпро-1

Підопічні Юрія Максимова не змогли виграти три з чотирьох поєдинків 2024 року.

“Дніпро-1” та ЛНЗ розійшлися нічиєю у стартовому матчі 21-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на стадіоні “Колос” у Ковалівці завершився з рахунком 1:1.

Перший тайм зустрічі минув без забитих голів. На старті другої половини гри дніпряни вийшли вперед – на 47-й хвилині відзначився Олександр Філіппов.

Проте через десять хвилин черкаський клуб відігрався зусиллями Хайдіна Саліху.

До фінального свистка обидві команди мали моменти, щоб вирвати перемогу, але не реалізували їх. Як підсумок, нічия.

Огляд матчу ЛНЗ – “Дніпро-1”

Буде додано незабаром.

Після цього матчу “Дніпро-1” (39 очок) залишився на третьому місці у турнірній таблиці УПЛ. Лідирує з 40 балами “Шахтар”, який провів на три гри менше, ніж дніпряни.

Зазначимо, що команда Юрія Максимова виграла лише один з чотирьох поєдинків 2024 року.

Своєю чергою, ЛНЗ (25 пунктів) перебуває на восьмій позиції чемпіонату України.

У наступному турі вітчизняної першості “Дніпро-1” 31 березня зустрінеться з “Колосом”, а ЛНЗ 1 квітня зіграє з “Рухом”.