“Дженоа” з Малиновським драматично програла матч Серії А – суперник забив фантастичний гол (відео)

"Дженоа" з Малиновським драматично програла матч Серії А – суперник забив фантастичний гол (відео)

Руслан Малиновський у матчі з "Монцою" / Фото: facebook.com/genoaCFCofficial

Форвард "Монци" Дані Мота відзначився неймовірним голом боковими ножицями.

“Дженоа” українського півзахисника Руслана Малиновського зазнала поразки у домашній грі з “Монцою” в рамках 28-го туру італійської Серії А. Результативний поєдинок на стадіоні “Луїджі Ферраріс” у Генуї завершився з рахунком 2:3.

Уже на 8-й хвилині зустрічі гостей вивів уперед Маттео Пессіна. Через десять хвилин “Монца” подвоїла свою перевагу – після розіграшу кутового розкішним ударом боковими ножицями з лінії штрафного забив португальський нападник Дані Мота.

Одразу після перерви “грифони” зробили потрійну заміну, зокрема на поле вийшов Малиновський. Це дозволило команді українця переламати перебіг матчу. На 52-й хвилині господарі скоротили відставання – Альберт Гудмундссон вдало зіграв на добиванні після того, як сам же не реалізував пенальті.

А на 68-й хвилині “Дженоа” відігралася – забитим м'ячем відзначився Вітінья.

Однак взяти у цьому поєдинку бодай очко генуезцям не судилося. На 79-й хвилині Даніель Мальдіні, син легенди “Мілана” Паоло Мальдіні, всього через чотири після свого виходу на заміну вирвав перемогу для “Монци”.

Огляд матчу “Дженоа” – “Монца”

Після цього матчу “Дженоа” (33 очки) посідає 12-те місце у Серії А. “Монца” (39 балів) піднялася на 10-ту позицію.

У наступному турі італійського чемпіонату команда Малиновського 17 березня на виїзді зустрінеться з “Ювентусом”. Днем раніше “Монца” прийме “Кальярі”.

Десята перемога поспіль: “Інтер” здолав “Болонью” та продовжив летіти до “скудетто” (відео)

“Жирона” перемогла “Осасуну” в Ла Лізі – Циганков зробив вишуканий асист і травмувався (відео)

Зінченко допоміг “Арсеналу” дотиснути “Брентфорд” з Ярмолюком і захопити лідерство в АПЛ (відео)